KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16123299
nr 1612 3299
Blandteknik
1 par Johan Fredrik Isberg. Signerade, 22x26 cm, yttermått inklusive ram: 41,5x45,5
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:21:06
10/4 11:37:52
1.000 kr
15/4 20:16:06